Главные новости

Lufthansa судитися з власним пасажиром за запізнення на рейс

Авіакомпанія зі світовим ім’я ям – Lufthansa – подала судовий позов проти свого пасажира. Перевізник вимагає сплатити йому $2,3 тисячі компенсації за запізнення туриста на рейс.

Представники Lufthansà наголошують: своїм запізненням на стикувальний рейс пасажир завдав компанії фінансових збитків, передає Finance.ua.

Як стало відомо, турист придбав квиток з Сієтла (США) до Осло (Норвегія) із пересадкою у Франкфурті. Однак на другий рейс пасажир так і не потрапив. У компанії кажуть: справа в тім, що долетіти зі столиці Норвегії до Франкфурта дешевше, якщо купувати не прямий квиток, а саме пересадковий.

Нерідко винахідливі пасажири займаються «скіплагінгом» – так називають практику спеціального «запізнення» на пересадочний літак.

Ця методика заощадження коштів на авіаперельотах нині набуває популярності в світі. У мережі навіть з’єднання є спеціалізовані сайти, які допомагають скіплагерам підібрати відповідний рейс.

Натомість авіаперевізники пояснюють: найчастіше рейсі стикують у базових аеропортах. Тому пересадочний переліт нерідко виявляється дешевшим, ніж прямий рейс.

Занижуючи ціну на популярні напрямки, авіакомпанії намагаються скачати рейсі «на повну», а також рекламують власні послуги. Для прикладу, прямий переліт з Атланти в Орландо коштує $250, а пересадковий з Атланти до Далласа через Орландо – удвічі дешевший.

«>

27.02.2019
14:42
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top