Главные новости

Лещенко з Герусом знову відпрацьовували російські рублі?

Сьогодні на телеканалі «Рада» Лещенко і Герус, які називають себе експертами в енергетичній сфері, взявшись за руки люто виступали, заявляючи, що не можна допустити, щоб «Кииевоблэнерго» і «Одесаобленерго» хтось там у росіян Бабакова-Воєводіна купував. Мовляв, нехай росіяни далі керують.

Як передає replyua.net про це у своєму блозі пише український політолог Олексій Голобуцький.

Він зазначає, сама собою з’явилася думка, а, якщо б олігарх Григоришин збирався їх купити, цікаво, вони б так само истерили? Хоча у Григоришина ж російський паспорт, значить, йому можна купувати. Голобуцький пише, зрозуміло, звичайно, що квартири в центрі Києва просто так не купуються, як і рахунки в «Ощадбанку Росії», з яких ці квартири оплачуються. Для цього треба частіше ходити в ресторан, ну, і з Костянтином Григоришиним енергетичні проблеми обговорювати, тому що іншого бізнесу у Костянтина Івановича немає, — тільки обленерго та енергетичне машинобудування. Наприклад, Запорізький трансформаторний завод, продукцію якого Григоришин через своїх «маріонеток» намагався впарити державному «Укренерго» за втричі завищеною ціною.

Політолог зазначає, якщо ж відкинути іронію, то прикро бачити, як молоді політики, з якими в 2014 році пов’язувалися великі надії, в кінці депутатської каденції займаються примітивним лобізмом російського впливу в Україні. Читайте також коментар Лещенко про президента Порошенко.

14.03.2019
16:24
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top