Главные новости

Кортеж Порошенко оцінив якість реформованих доріг

Президент України Петро Порошенко, побувавши в місті Червоноград (Львівська область), зумів особисто переконатися, що обіцяні реформи не торкнулися багатьох українських доріг. Президентський кортеж із-за поганого стану доріг їхав по Червонограду дуже повільно.

За офіційними даними, в 2018 році на будівництво і ремонт доріг в Україні направили 47 млрд. гривень. Це рекордна цифра за всі роки існування незалежної України. На місцеві дороги в минулому році виділили 11 млрд. гривень. Це теж рекорд.

У 2019 році влада обіцяє дати на будівництво і ремонт доріг ще більше грошей – 56 млрд. гривень. З них 17 млрд. гривень підуть на ремонт та будівництво місцевих доріг.

Цифри вражають. Здається, що на них можна побудувати не просто дорогі, а чудові автобани. Але, на жаль, насправді це не так. Дорожникам цих коштів не вистачає. Наприклад, у Червонограді як були дороги поганими, так вони такими і залишилися. Можливо, після того, як в цьому місті побував Петро Порошенко, чиновники нарешті почнуть стежити за якістю ремонту і будівництва доріг

«>

26.02.2019
16:06
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top