Главные новости

Командувач ООС Сергій Наївши звернувся до жителів Донбасу

Командувач Об’єднаними силами генерал-лейтенант Сергій Наївши у своєму зверненні до жителів Донбасу висловив впевненість у перемозі над ворогом і повернення захоплених територій.

Текст звернення розміщений на сторінці ОНС в Facebook.

За його словами, українські вояки в рамках нової військової операції Об’єднаних сил показали світові, як треба захищати рідну землю, відстоювати свою гідність, перемагати підступного і більш сильного ворога.

“Відтепер саме Об’єднані сили відстоюють визначені Основним законом основоположні цінності – незалежність і територіальну цілісність України. Не сумніваюся в нашій спільній перемозі. Приводів для оптимізму сьогодні більше, ніж рік тому. Так, нам все ще не легко, але найгірше вже позаду. Твердо вірю у незворотність наведення конституційного порядку і верховенства закону на тимчасово окупованих територіях. Бажаю спокою у вашому домі, благополуччя і здоров’я всім близьким. Нехай з нами буде правда і перемога заради щасливого майбутнього наших нащадків, заради процвітання нашої великої України. Віра, впевненість і наполеглива праця – це запорука нашого спільного успіху», – заявив Наївши.

Генерал пообіцяв, що Об’єднані сили зроблять все для встановлення миру на українській землі.

«>

29.12.2018
11:06
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top