Главные новости

Клімкін: Режим Путіна перетворив більшість росіян в «сталінських зомбі»

Наука констатувала, що з 2019 року російське суспільство стало сталіністським. Таку думку висловив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, коментуючи останні результати соціологічного опитування російського «Левада-центру» щодо ставлення росіян до Йосипу Сталіну.

«У березні 2019 року позитивно (з захопленням, з повагою, з симпатією) до цього патологічного вбивцю ставився 51% росіян. Це найвищий показник за всі роки, і він вперше перевалив за 50%. Тобто відтепер особисте ставлення до Сталіна є хорошим у більшості росіян», — написав глава МЗС у своєму Facebook.

Також, як зазначив міністр, ще більше вражає ситуація з оцінкою його ролі в історії Росії. Тут позитивну оцінку тиранові поставили 70% опитаних.

За словами Клімкіна, здорове суспільство і нормальні люди за визначенням не здатні любити, хвалити і поважати тирана-параноїка, який безпричинно знищив десятки мільйонів їх же співвітчизників, родичів, прямих предків, перетворив весь народ в рабів, а країну — в один величезний концтабір.

«Якщо ж таке відбувається, то це означає, що суспільство глибоко хворе. Воно перестало розрізняти добро і зло, воно дегуманізовано, з ним сталася якась злоякісна цивілізаційна мутація», — переконаний глава МЗС.

Міністр вважає, що «сталіністська хвороба» російського суспільства — це не випадковість, її не один рік виношував правлячий режим.

При цьому Він зазначив, що з 2014 року в РФ починає зростати частка прихильників кривавого правителя.

«Це нова реальність, яку нам доведеться враховувати. Кремлівський режим ще раз довів, що майстерно володіє найбільш підступними методами маніпуляцій масовою свідомістю і в даний час тримає більшість російського суспільства в зазомбированном стані», — зазначив міністр.

Клімкін вважає, що Путіну культ Сталіна потрібен насамперед для того, щоб зміцнити основу власного культу, власної «сильної руки».

«Але є ще один фактор, який не може ігнорувати ні Україна, ні весь світ. Зазомбовані, дегуманизированные суспільства самі стають небезпечними, здатними за наказом режиму вершити велике зло», — резюмує міністр.

«>

16.04.2019
20:05
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top