Главные новости

Ківа: Кожного дістанемо, я так точно дістану

Лідер Соціалістичної партії України, кандидат на пост глави української держави Ілля Ківа заявив, що чинна влада боїться понести покарання за свої протизаконні дії.

Тільки так він може пояснити визнання Конституційним судом неконституційною статтю Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання чиновників за збагачення незаконним шляхом.

«Вони ці закони виписують під себе і під себе їх міняють», — говорить Ілля Ківа. Він зазначив, що тепер ніякі «гріхи» політиків не будуть забуті. Голова Соціалістичної партії пообіцяв особисто проконтролювати, як покарають злодіїв, які на сьогоднішній день знаходяться у влади. Ілля Ківа заявив, що має для цього всі повноваження. Адже поступово він піднімається по кар’єрних сходах в сфері політики.

«А значить завтра я стану одним з тих, хто приймає закони, хто буде контролювати виконання цих законів», — додав Ілля Ківа.

За його словами, у злочинів проти народу не повинно бути строку давності. Тому нікому не вдасться втекти від справедливого покарання.

«>

28.02.2019
17:26
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top