Новини Корупції

Київська компанія «Торум» блокує закупівлю мастильних засобів для військової частиниКерівництво ТОВ «Торум» відмовилося від скарги в Антимонопольний комітет України на рішення замовника щодо визначення переможця у публічних закупівель. Після отримання якихось своїх благ розгляд скарги втратило свій первинний сенс, незважаючи на інтереси компанії отримати замовлення і безповоротну втрату сплачених державі грошей за її розгляд.

У грудні 2018 року Компанія прийняла участь у тендері, організованому Військовою частиною 9935, на закупівлю мастильних засобів. Ціна тендеру склала 5,2 мільйона гривень.

Читати також: Тендерні шоу київської компанії «Понтем-УА»

Ще один тендер був організований Миколаївською обласною клінічною лікарнею на закупівлю газу. Сума цього тендеру склала понад 1,5 млн грн. Аналогічний тендер був організований Відділом освіти Новоайдарської райдержадміністрації на закупівлю природного газу на суму 1,3 млн. грн.

В рамках даний закупівель ТОВ «Укр Газ Ресурс» подала скарги в Антимонопольний комітет України, ніж повністю заблокувало всі дії замовника. У скаргах зазначено, що тендерну пропозицію було відхилено незаконно. Активні дії керівництва компанії зрозумілі, але не у всіх випадках відповідає її інтересам.

За сплатою не малих коштів за подання скарги слід відмова керівництва компанії від розгляду такої скарги. При цьому повернення сплачених державі грошей законом не передбачено, а право на відстоювання інтересів конкретної закупівлі втрачається.

У практиці відмова від скарг в рамках публічних закупівель пов’язаний з отриманням певних благ, часто матеріальних, які можуть розраховуватися у процентному відношенні від суми закупівлі, так званого «відкату». Як було в цьому разі можемо тільки припускати, оскільки керівництво компанії ТОВ «Укр Газ Ресурс» не дало свої коментарі.

Згідно з даними аналітичної платформи «YouControl» — https://youcontrol.com.ua/ru/catalog/company_details/41427817/ стало відомо, що керівником ТОВ «Укр Газ Ресурс» є Денисович Віктор Васильович, засновниками Кучков Андрій Євгенович і компанія «Ролдана Трейдинг Лтд».

Якщо Вам відомі факти про порушення законодавства про публічні закупівлі, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

 

 

Теги: Компанія Торум

Коментарі 0

Залишити коментар
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top