Главные новости

Каракашьян звинуватив уряд у тиску під час розгляду справи Супрун

Суддя Окружного адміністративного суду Києва Сергій Каракашьян заявив про тиск Кабінету Міністрів під час розгляду справи про відсторонення в. о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун з посади.

Дана заява судді знаходиться на сайті Вищої ради правосуддя. У ньому він звернув увагу, що за інформацією ЗМІ 14 лютого Кабмін прийняв рішення про звернення до Вищої ради правосуддя зі скаргою про притягнення його до дисциплінарної відповідальності за розгляд справи.

За словами Сергія Каракашьяна, він володіє ознаками того, що на суд чинився вплив.

Сергій Каракашьян вважає, що Кабмін замість того, щоб в якості учасника розгляду справи скористатися своїм законним правом на оскарження судового рішення в порядку апеляції, в тому числі ухвали про забезпечення адміністративного позову, використовував незаконні, на думку судді, дії щодо притягнення його до дисциплінарної відповідальності. Дані дії можуть бути свідченням здійснення тиску на суд з метою отримання рішення на свою користь.

Також він звернув увагу, що думка суспільства про суди формується не тільки тими, хто взаємодіяв з даними інстанціями, але й політичні діячі, державні і правоохоронні органи.

«>

21.02.2019
21:11
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top