Главные новости

Гройсман вляпався у скандал з-за грошей

Жителі України прагнуть покарати прем’єр-міністра Володимира Гройсмана і всіх його підлеглих.

Днем раніше журналіст Олександр Дубинський опублікував фотографію глави уряду з «дизайнерської» футболкою. Іронічний пост викликав бурю емоцій у користувачів Facebook.

На сторінці журналіста з’явився відредагований знімок Володимира Гройсмана. Дубинський дописав на футболці прем’єра таке визнання: «Нема ніякої кризи, ми просто пі*дім ваші гроші!». Ймовірно, таким чином автор натякнув що Кабмін не справляється з поліпшенням економічного становища в Україні, обіцяних раніше.

Жорстка критика роботи Кабміну на сторінці Дубинського набрала за годину півтори тисячі лайків і 500 репостов. Зображення активно обговорюють і на інших ресурсах. Багато згодні з автором і давно чиновників підозрюють у розкраданні бюджетних коштів.

«Яка гидка ж пика у цього Гройсмана. Так і хочеться цеглою заїхати», — пише Казимир Мартинюк. «Як мене бісить ця задоволена морда, була б я хлопцем зацідили б йому туди прямо кулаком!», — підтримала його Світлана Лобарчук.

Деяким українцям сподобався дизайн футболки. Вони запропонували зробити його офіційною формою всіх чиновників в країні. В першу чергу, для парламенту і Кабміну на чолі з Володимиром Гройсманом.

«Треба таку уніформу для всього Кабміну зробити і Верховної Ради. Прекрасна була б форма», — вважає Йосип Крамаренко. Того ж думки дотримується і Богдана Петренко: «Я б за такий футболці видала кожному українському чиновнику, чесних серед них немає». А ось Володимир Бак «пройшовся» конкретно по Гройсману: «Цей Гройсман чортова гнидо, гребе й гребе, а йому все мало … він подивіться яке вже пузо наростив собі!».

«>

24.02.2019
10:35
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top