Главные новости

Гройсман не зрозумів, коли я поклав йому заяву на стіл — соліст ТВК Бронюк

У лютому соліст гурту ТІК Віктор Бронюк став у несподіваною для багатьох іпостасі: співак разом з компаньйонами розробив та презентував мобільний додаток для жителів будинків, в яких створені ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків).

Розробники назвали мобільний додаток Dah ( «Дах»), а його функція — допомога сусідам багатоповерхівок і керівникам об’єднань налагодити спілкування.

Користуючись нагодою, OBOZREVATEL поспілкувався з солістом ТВК про дітей, легендарних «Оленях», новому стартапі, його давніх відносинах з Володимиром Гройсманом і в чому іншому.

— Ви займаєтеся музикою, громадською діяльністю, волонтерством, а тепер ще й бізнесом. Як знаходите баланс між цим всім?

— У нас така сфера діяльності специфічна. У мене ж немає такого, що я в 9 ранку йду на роботу, в 6 вечора приходжу, субота, неділя — вихідний. Ненормований робочий день, ненормовані навантаження, немає чіткого розподілу посадових обов’язків.

Вважаю, що завжди треба прагнути до якоїсь гармонії. Якщо у тебе буде гармонія в сім’ї, роботі, тоді ти будеш прагнути до творення, а не руйнування, тоді все у тебе буде виходити. І якщо у тебе все добре на роботі, у тебе все добре в сім’ї.

— Але бувають напруж в сім’ї? Як приклад: у дитини день народження, а вам треба кудись їхати.

— Напруж виникають. Зараз дітки вже постарше, вже є розуміння процесу, але було таке.

Одного разу у мене не вийшло бути присутнім у дочки на новорічному ранку. Ми з нею поспілкувалися, кажу: «Доню, мені треба їхати на гастролі». Вона каже: «Я все зрозуміла».

При цьому бачу, що у неї поганий настрій, вирішив з нею поспілкуватися, питаю: «Що трапилося?». Каже: «Тату, ну ти розумієш, всі вихователі зробили зачіски, думали з тобою фотографуватися, а тебе не буде!» (посміхається).

Безумовно, хочеться більше часу приділяти якихось процесів, але знову ж з року в рік змінюється система цінностей, я стаю старше, ніж-то мудріший.

Те що для мене було цікавим 10 років тому, коли я більше часу міг проводити в компанії друзів — посидіти, поспівати якихось пісень, сьогодні набуло іншого вигляду — мені краще провести час з сім’єю, спекти якийсь пиріг, подивитися фільм. Інтереси змінюються, і ми змінюємося і так повинно бути, напевно.

 

— Ваші діти хизуються зоряним татом?

— Я думаю, що буває. Але ми ніколи не акцентували увагу на тому, що я зірка.

За освітою я педагог і, чесно зізнатися, сьогодні можу створити дітям рафіновані умови. Часто кажуть, а чому вони у тебе ходять не в приватний садок, а в звичайний, або в загальноосвітню школу. А я хочу, щоб вони відчували себе адекватно в соціумі, тому що таким чином їм можна надати ведмежу послугу.

На жаль, не раз спостерігав, коли батьки у гонитві дати дітям більше, ніж було у них, перетворювали своїх дітей у неадаптованих до життя в реальному світі. Я вважаю, що у вихованні дітей дуже важливо не втратити щирий діалог.

VIVA

— А як ви ставитеся до різних талант-шоу, де беруть участь діти?

— Негативно. До речі, мені неодноразово пропонували брати участь у суддівстві. Не знаю, може у мене неправильне виховання, але вважаю, що дуже мало дітей згодом можуть подолати цей стрес.

На мій погляд, неталановитих дітей не буває, як можна їх оцінювати? Для мене важливо, щоб кожен був особистістю та індивідуальністю — це круто. Ну і що, що ти не підходиш під рамки якогось шоу? Чому я повинен знищувати гідність і принижувати дитину? Я — дорослий дядько — буду вказувати на його недоліки? Думаю, що це неправильно.

— Ви приходили до нас на ОбозТВ, де розповідали про розробку свого мобільного додатку для ОСББ. Взагалі, ви бізнес-людина? Якщо вам підійдуть і скажуть: «Є ідея стартапу, яка принесе мільйони», то як відреагуєте?

— Взагалі, я легкий на підйом, але раціональний. Мені потрібно розуміти суть і проблематику процесу. Як от з DAH-оnline (додаток, яке розробляється за участю Бронюка. – Ред.)

Тут же в принципі нічого нового немає. Ми створюємо продукт, виносимо його на ринок, продаємо і заробляємо грошей. Цей продукт на ринку інформаційних технологій є затребуваним, за нього люди готові платити гроші. Чому цим не займатися?

— Який у вас бізнес?

— Іноді я надаю консультаційні послуги. Колись працював у команді політтехнологів — це ні для кого не секрет. Також я працював у команді чинного прем’єр-міністра. Буває, звертаються за допомогою розробити стратегічний або маркетинговий план. А чому ні? Це теж творча діяльність.

Взагалі, я до будь-якого процесу намагаюся підходити творчо. Навіть на кухні. Якщо у мене поганий настрій, я ніколи не готую, тому що їжа несмачна. Коли у мене є бажання, я йду готувати, у мене є багато власних рецептів. Я тоді з задоволенням працюю на кухні.

— Яким має бути настрій, щоб написати таку круту річ, як «Олені»?

— Вона була написана в студентські часи, коли ми всі перебували в творчому середовищі. Зараз такі штуки пишуться набагато складніше.

А тоді ми гуляли, постійно щось придумували, грали. І коли ти ввечері написав пісню, а на завтра вона співається за столом – це ж круто! Так було з «Оленями» і з багатьма іншими піснями.

 

— На тверезу голову можна творити?

— Так творив ж. Хоча я вже 8 років не вживаю алкоголь. Слава Богу, я ніколи не мав проблем з цим, але настав такий момент, коли прийняв це рішення. І набрав вагу. Бувало, випив 100 грам, з’їв кілограм і вже ні в одні штани не влазити.

— Головна майданчик для молодих виконавців зараз – YouTube. Ви не шкодуєте про те, що в свій час такого не було?

— Ну якщо б бабі яйця, то вона була б дідусем. Всі 14 років нашого існування ми йшли паралельно законами шоу-бізнесу, які хтось придумав.

Ми були неформатною групою з самого початку. Коли приїхали в Київ з нашої першої демки, то всі імениті продюсери спочатку говорили нам забути те, що ми грали. Потім додавали: «Що це у вас за вокаліст? Знайдіть якогось хорошого хлопчика або надішліть в спортзал. Ну що це таке? Пузатий, лисий і з баяном. Фігня якась».

Потім, коли все у нас стало виходити, то почали говорити: «Я відразу говорив, що ці пацани реально круті …» (посміхається).

— Найбільш хайповые речі ви робили в перші роки існування ТІК. Від слави і грошей дах не рвало?

— Я цією роботою почав займатися у свідомому віці. Хоча мало хто розумів, як я міг написати заяву і покласти на стіл міському голові Володимиру Гройсману (Бронюк працював разом із прем’єром у його бутність мером Вінниці. — Ред.)

Мені часто тоді говорили цю фразу: «несерйозно». Чомусь у нас все постійно думають, що треба бути серйозним: у школі, на роботі, як вирішиш одружитися. Ну чому?

Мені здається, якщо ти можеш робити якісь несерйозні вчинки, то їх треба робити, щоб потім про це не шкодувати, тому що життя швидко проходить.

— У вас є вимога, без виконання якого ТІК не вийде на сцену?

— У мене ніколи не було зоряних забаганок, але я завжди пояснюю організаторам, що не можна економити на звуці. Тому що потім люди не будуть розбиратися, а скажуть, що це Бронюк обіс * ася.

— Бувало таке, що ви виходили на сцену, розуміли звук х * ня і грати неможливо?

— Завжди знаходили вихід із таких ситуацій. У нас в команді працюють одні з кращих звукоінженерів України з величезним досвідом.

Одного разу ми приїхали в Нью-Йорк, приходимо в клуб на саунд-чек, а там устаткування лежить прямо в купі. Тоді нам сказали, що це наші проблеми. Добре, що у нас хлопці мають досвід, і у них це все зайняло хвилин 40. А якщо б вони цього досвіду не мали?

— Ви говорили, що клали заяву на стіл Гройсману. Він вам що-то тоді сказав?

— Він не розумів. Я пояснив: «У мене є мрія — група, і я хочу її розвивати». Він такий:» Ну…Це несерйозно, але якщо ти вирішив, давай «. А потім десь через рік або більше ми спілкувалися, і він сказав: «А ти молодець, що так зробив «.

— Який він чоловік?

— Скажу, що Володимир Борисович один з тих людей, хто витримав випробування владою. Ні разу такого не було, щоб він не привітав мене з днем народження. Коли я набираю його і він не може говорити, то завжди відписується, а потім передзвонює або відповідає на повідомлення.

Я не можу сказати, що в ньому щось змінилося з тих часів.

— В українській політиці завжди існувала клановість. Коли-то були дніпровські, потім донецькі, нинішній час називають епохою вінницьких. Як ви ставитеся до цього?

— Ну, багато хто, знаючи про мої стосунки з керівниками держави, жартують: «Ось ваші вінницькі». Деякі скаржаться на якісь речі, знаючи, що я можу донести до перших осіб певні меседжі. Хоча знають, що я ні за що не буду просити і лобіювати.

На жаль, наші люди часто створюють собі кумирів, а потім починається: «Ось ці вінницькі злодії!» Я розумію, що є дуже багато запитань до влади, але не знаю як було б далі, якби в той момент не знайшовся цей вінницький клан.

Якщо почитати соціальні мережі, то у нас кожен другий може бути президентом, а кожен третій може очолювати національну збірну з футболу. Але насправді, ти не збереш тих людей у фракцію або у футбольну команду. Коли скажеш: «Давайте зберемо команду і ви будете тренером або головою фракції», то у відповідь почуєш: «Ні, а чому я повинен?» Ось нас * ать в фейсбуці — це так, а ручками попрацювати — це не панська справа.

Всі хочуть, щоб зміни відбулися вже сьогодні. Але вони відбудуться за умови, якщо кожен почне добре виконувати свою роботу. Поки ж більшість живе за принципом курника: обдури ближнього, обгадь нижнього і дивись, щоб тебе ніхто не обіс * ал. Не хочеться, щоб так було і надалі.

«>

28.02.2019
16:48
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top