Главные новости

Глава НАПК Мангул: Керівники силових структур повинні показати суспільству свої декларації

За словами чиновника, зараз співробітники Нацагентства не мають можливості перевірити декларації службовців силових органів.

Керівник Національного агентства з питань запобігання корупції (НАПК) Олександр Мангул вважає, що всі керівники силових структур, які обіймають публічні посади, повинні показувати суспільству свої декларації.

Про це він заявив в інтерв’ю РБК-Україна.

«Зараз зазначені особи (службовці СБУ та інших силових органів – Ред.) подають декларації, але співробітники НАПК не мають можливості провести їх перевірку. Документи знаходяться в закритій базі цих відомств. Ми можемо бачити інформацію тільки про те, подав силовик декларацію чи ні. Моя позиція: всі керівники силових структур, які обіймають публічні посади, повинні показувати суспільству свої декларації», – сказав Мангул.

Він також додав, що якщо йдеться про агентів та людей, які мають розвідувальні або контррозвідувальні функції, повинен бути особливий порядок декларування.

«Сьогодні ми підходимо до завершення цього процесу, у нас є проект порядку декларування, якої ми давно намагаємося узгодити з цими органами. Я розраховую на те, що найближчим часом ми його затвердимо», – підкреслив глава НАПК.

«>

26.02.2019
12:40
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top