Главные новости

Геращенко: Активісти зірвали зустріч батьків моряків з дипломатами на борту есмінця «Donald Cook»

Віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що у вівторок, 26 лютого, активісти влаштували акцію «Хто замовив Катю Гандзюк?» біля американського есмінця «Donald Cook» (Дональд Кук), пришвартованого в одеському порту.

Це вплинуло на те, що американські і європейські дипломати, які перебували на борту, скасували зустріч з батьками військовополонених моряків, пише Геращенко в Facebook.

«Багато сімей добиралися до Одеси здалеку і дуже чекали цієї зустрічі. Я знаю настрої сімей — вони важкі, мами і дружини, діти і батьки переживають за здоров’я моряків, прагнуть до звільнення хлопців і закликають наших міжнародних партнерів сильніше тиснути на РФ з вимогою звільнення», — зазначила віце-спікер.

За її словами, зустріч, яка повинна була відбутися сьогодні, 27 лютого, відзначили з міркувань безпеки.

«Сказати, що сім’ї моряків в розпачі — це нічого не сказати. Мені дуже боляче, коли на страшну смерть молодої жінки тривають такі огидні спекуляції, мета яких — аж ніяк не дізнатися правду, а просто провокації», — заявила Геращенко.

Вона додала, що прибуття американського есмінця в Одесу – це підтримка України, а зустріч з родичами полонених моряків була б важливим сигналом для Росії з вимогою звільнити українців, захоплених у Керченській протоці.

«>

27.02.2019
13:45
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top