Новини Корупції

Галантерник судитиметься з нардепом та одеським політиком: що відомо


Володимир Галантерник

 Одіозний бізнес-партнер скандального одеського мера Геннадія Труханова та «директор» Одеси Володимир Галантерник подав до суду позов проти видання «Новое время», у якому відповідачами також фігують нардеп Мустафа Найєм та одеський політик Михайло Кузаконь. 

Про це повідомила журналістка цього ЗМІ Христина Бердинських. 

Володимир Галантерник і хороший знайомий мера Одеси Геннадія Труханова подав позов до Шевченківського райсуду на видання «Новое время»», – зазначила вона.

За її словами, скандальний бізнесмен подав позов про захист честі, гідності та відшкодування матеріальної шкоди. Тексту позову наразі немає.  У прес-службі «Судової влади» повідомили, що станом на зараз відповідний позов не зареєстрований.

З чим пов’язане бажання Галантерника судитися з нардепом, одеським політиком та журналістами достеменно невідомо. Так, журналістка Христина Бердинських писала статтю про бізнесмена ще у червні 2018-го.

А от щодо «скарги» до суду за так звану образу до на нардепа Мустафу Наєма і одеського громадсько-політичного діяча Михайла Кузаконя ситуація дещо інша. Найімовірніше, позов пов’язаний з їх публічними заявами на спільному прес-брифінгом 13 березня в Києві.

Так,  Кузаконь та Найєм розповіли, як кримінально-олігархічний клан російського походження Труханова-Ангерта-Галантерника повністю захопив владу у місті. Як повідомив Кузаконь, проросійське організоване злочинне угруповання Володимира Галантерника готує в Одесі нову «російську весну» і фактично створило «Одеську кримінальну республіку».

«В Одесі йде справжня війна між патріотами України та сепаратистами на чолі з кримінальними групами, яких підтримує міська влада та місцеві правоохоронні органи. За нападами на проукраїнських активістів стоїть ОЗУ Галантерника . В поданій заяві детально розписаний розподіл ролей в ОЗУ та їх зв’язок, як мінімум, з 14-ма нападами на громадських активістів. Майже всіма нападами та рейдерськими захопленнями керує очільник «силового крила» угрупування Галантеринка – полковник МВС, екс-керівник міліції Одеси Володимир Босенко. Правоохоронний «дах» забезпечення ОЗУ виконує прокурор Одеської області Олег Жученко. Виділення бюджетного фінансування для реалізації злочинних задумів ОЗУ забезпечує мер Одеси Геннадій Труханов», – заявив активіст, якому неодноразово погрожували та на якого був здійснений замах на вбивство.

Він також передав очільникам ГПУ, СБУ, МВС та Нацполіції повідомлення про злочини ОЗУ Галантерника, зокрема про напади та замахи на українських активістів. Окрім керівництва правоохоронних органів, відомості про діяльність ОЗУ Галантерника передані членам ТСК ВР щодо розслідування справи Катерин Гандзюк. Крім того, повний переклад усіх офіційних документів та звернення щодо міжнародного розслідування буде надісланий посольствам країн Великої сімки.

Нардеп Мустафа Найєм на прес-брифінгу 13 квітня також наголосив, що «Одеська народна республіка», яку вдалося зупинити в 2014 році, фактично функціонує і набирає сили.

«Якщо в одному окремо взятому місті найбільші об’єкти власності контролюються проросійським кримінальним угрупованням, підтримуваним усіма правоохоронними органами і місцевою владою, це місто все ще наше або його вже можна вважати окупованим? А якщо мер цього міста — колись член цього угруповання — забезпечує йому політичний захист і має російське громадянство, це все ще наше місто?  А якщо там систематично відстрілюють, нападають, калічать і витісняють з міста проукраїнських активістів? А якщо силове крило цього угруповання серед білого дня захоплює єдиний в регіоні військовий аеродром, а влада вже півтора року не може повернути його у власність міста, ми точно все ще контролюємо цей регіон або вже пора щось робити? Я про Одесу. Насправді справи в місті ще гірше : «Одеська народна республіка», яку вдалося зупинити в 2014 році, фактично функціонує і набирає сили, — заявив нардеп.

Насамкінець, судовий позов Галантерника проти нардепа та одеського політика, які публічно викрили злочинну діяльність ОЗУ Галантерника в Одесі, найімовірніше, варто вважати ударом у відповідь. А це свідчить, що скандальному «власнику» Одеси добряче дошкуляє публічне викриття злочинів проти нього.   

Новина доповнюється.


Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top