Главные новости

Формат відбору на Євробачення в Україні можуть змінити

У Верховній Раді України схаменулися після результатів нацвідбору на Євробачення і зажадали вжити заходів, щоб у майбутньому не повторилася подібна ситуація, коли Росія прославляється за рахунок українців.

Таку заяву зробив голова комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький у понеділок, 25 лютого.

За його словами, питання важливо вирішити в умовах «гібридної війни в Україні».

Княжицький звернувся до першого віце-прем’єр-міністру Степану Кубіву і заявив, що Кабінет міністрів України повинен врегулювати питання відправлення українських артистів на Євробачення.

«Хотів би звернутися до пана Кубіву, давайте зробимо так, щоб в майбутньому Україну на таких міжнародних форумах як Євробачення не представляли солісти, які виступають в країні-агресора з піснями, які належать російським компаніям. А в подальшому можуть бути елементами гібридної війни. Я дуже прошу уряд приділити цьому увагу. Можливо, приділити цьому увагу і профінансувати поїздку українського співака на Євробачення. Адже для нашої держави це дуже важливо в умовах гібридної війни», — заявив Княжицький.

Нагадаємо, 23 лютого в українському національному відборі на Євробачення-2019 перемогла співачка Maruv, яка представлятиме Україну на пісенному конкурсі в столиці Ізраїлю Тель-Авіві в травні. Проте пісня, з якою вона виступала, належить компанії Warner Music Russia.

Варто звернути увагу на те, що такі дії повинні були прийняті хоча б до початку відбору. Але через непрофесійність українців, а саме голів та відповідальних за проведення цього конкурсу в Україні Зураба Аласанії та інших, думати про це почнуть тільки зараз.

«>

25.02.2019
17:25
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top