Главные новости

Енергохолдинг Ахметова звільнив державного уповноваженого Антимонопольного комітету

Світлана Панаиотиди готується звільнити посаду державного уповноваженого Антимонопольного комітету. Про це повідомляє джерело Економічної правди.

За його даними, звільнення Панаиотиди планується оформити як її особисту ініціативу (заявою за власним бажанням), але дійсною причиною підготовлюваного рішення є її конфлікт з головою комітету Юрієм Терентьєвим через рішення по групі ДТЕК.

“Панаиотиди єдина, хто не підтримав закриття справи в АМКУ про зловживання становищем ДТЕК на ринку. Її підготовка до звільнення — відповідна міра», — говорить джерело.

Панаиотиди відмовилася підтвердити або спростувати інформацію про своє можливе звільнення.

В АМКУ Світлана Панаиотиди відповідає за фармацевтичні ринки і входить в колегію щодо оскарження порушень у публічних закупівель, яка складається з трьох держуповноважених.

Комітет є колегіальним органом, який приймає рішення більшістю голосів.

У випадку з розслідуванням проти ДПЕК голоси розподілилися так: чотири (Юрій Терентьєв, Марія Ніжнік, Валерій Полюхович, Ганна Артеменко виступили за закриття справи), один (Світлана Панаиотиди) — проти.

У ДТЕК спростовують свою причетність до можливого звільнення Панаиотиди.

“Компанія працює виключно в правовому полі. Будь-які заяви про якому-небудь відношенні компанії до рішень державних органів або їх представників не відповідають дійсності. Компанія розглядає подібні анонімні або бездоказові заяви шкоди діловій репутації і залишає за собою право захищати свої інтереси будь-якими способами, передбаченими законом», — йдеться у відповіді групи.

28 грудня 2018 року АМКУ голосуванням більшості держуповноважених закрив справу про зловживання монопольним становищем енергогенеруючих компаній Ахметова.

«>

27.02.2019
22:26
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top