Главные новости

Експерт: «Порошенко почав швидко перетворюватися в Брежнєва»

Президент України Петро Порошенко почав перетворюватися генерального секретаря КПРС Леоніда Брежнєва, який переписав історію Великої вітчизняної війни. Такою думкою на своїй сторінці в facebook поділився директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко.

Він підкреслив, що в свій час книги Брежнєва зробили його головним героєм війни, а тепер Порошенко, згадуючи про Майдані через 5 років, також пішов цим шляхом. «Йому виявляється мало бути «Батьком» євроінтеграції, реформи, Томосу, армії, дружби з НАТО, тепер він взявся за Майдан. Насправді Порошенко гостро не вистачає ресурсу поваги, легітимності та довіри населення. П’ять років його брехні і цинізму зробили свою справу — народ вперто не хоче бачити його президентом», — пише Небоженко.

Експерт підкреслив, що для виборців Порошенко, насамперед, є батьком безробіття, масової бідності, елітної корупції, псевдореформ і любителем офшорів. Експерт натякнув на те, що тепер стає відомо про несподіваних подвиги президента на майдані, і, як не дивно, українці дізнаються про них якраз перед президентськими виборами.

«>

21.02.2019
22:07
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top