Главные новости

Джамалі пригадали концерти в Росії після окупації Криму

У світлі ультиматуму Громадського мовника MARUV судді Національного відбору «Євробачення 2019» співачці Джамалі в Мережі пригадали її концерти в Росії після окупації півострова.

У фіналі нацвідбору в цьому році багато говорили про політику і про ставлення виконавців до Росії і гастролям в країні-агресора. Так, ведучий Сергій Притула поцікавився у YUKO, чи готова вона відмовитися від російського громадянства на користь українського. Про ставлення до РФ Притула говорив і з співачкою MARUV, яка гастролює в Росії. Джамала ж у неї запитала: «Чий Крим?».

Також Джамала обурювалася позицією дуету Anna Maria по Криму і заявляла, що також вибрала батьків, але до них поїхати не може.

Так, провідний Newsone Макс Назаров подякував Джамалу за виступ на російському конкурсі в період запеклих боїв в ДАП.

«Шановна Джамала, дякую Вам за Вашу позицію. Дякуємо за корпоративи в Росії після анексії, спасибі за російську нову хвилю в 2014-му, саме тоді, коли гинули наші пацани в донецькому аеропорту. Дякуємо за Ваших чудових батьків, які патріотизм і рідну країну проміняли на матеріальні блага окупанта. Спасибі. Ви — гордість країни», — написав він у facebook опублікував фото співачки.

Зазначимо, співачка Джамала дійсно брала участь у російському музичному конкурсі «Нова хвиля» в 2014 році. Він проходив в Юрмалі в період з 22 липня по 27 липня 2014 року.

В youtube є запис її виступу. Тоді їй стоячи аплодували зірки російського шоу-бізнесу, а на ній була сукня з написом «Все буде добре».

Також вона виступала в елітному ресторані Red Fox Rosa Khutor в Сочі в новорічну ніч.

Фото з її концерту опублікував проект Geometria.

Втім продюсер Джамали Денис Козловський в 2017 році не став заперечувати очевидне і підтвердив, що його підопічна справді виступала в Сочі. Також він повідомив, що був ще один приватний концерт в Москві. Після 2014, за його словами, Джамала більше не виступала в Росії.

Він спробував виправдати російські концерти співачки тим, що практично всі співаки так робили.

Батьки Джамали донині проживають в Криму і відмовляються виїжджати на материкову частину України. Співачка пояснила це тим, що у батька сад і він не хоче з ним розлучатися.

До речі, в інтерв’ю виданню Фокус в жовтні 2015 вона не стала критикувати Івана Дорна та 5’nizza за концерти в Росії, а навіть стала на їх захист заявивши, що «наші виконавці своїми концертами в Росії роблять дуже багато. Нехай на завершення вони не кричать «Слава Україні!», але співають українські пісні, так чи інакше, вони просякнуті духом нашої країни, навіть якщо співають російською».

«>

24.02.2019
21:08
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top