Главные новости

Двоє українців і африканець переправляли киргизів через кордон України

Незаконний перетин кордону — вічна проблема всього світу. На жаль, ця ситуація не обходить стороною і Україну. Таким чином працівники слідчого управління поліції Київської області спільно з прокуратурою та службою безпеки України припинили діяльність міжнародної групи злочинців.

Правоохоронці затримали двох громадян України та громадянина Камеруну.

Затриманим українцям 45 і 55 років, а іноземцю 32 роки. Силовики встановили, що група людей діяла з метою отримання грошової винагороди. Вони надавали підроблені паспорти громадян України для виїзду з країни, інші документи і переправляли людей через кордон.

Поліцейські з’ясували, що група організувала переправлення громадянина Киргизької республіки. За це вони отримали 1700 доларів, які розділили між собою. За такою ж схемою вони намагалися переправити 30-річну громадянку Киргизії.

Під час проведення обшуків, поліцейські вилучили паспорти громадян України та іноземців, паспорта для виїзду за кордон та копії паспортів. Також були виявлені фотографії для вклеювання до паспорта, друку, мобільні телефони, сім-картами, і гроші, якими розраховувалися за виготовлення документів.

Всі речові докази направлені на проведення відповідних експертиз. На даний момент триває досудове розслідування. Порушено кримінальну справу за статтями 332 (Незаконне переправлення людей через державний кордон України) і за статтею 359 (Підробка документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання про повідомлення групі чоловіків про підозру у вчинених злочинах. Запобіжний захід буде визначати суд.

«>

16.04.2019
18:50
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top