Главные новости

До суду направлено обвинувальний акт стосовно міністра Омеляна, — САП

Прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затверджено і направлено до суду обвинувальний акт стосовно міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Про це інформує Цензор.НЕМАЄ з посиланням на прес-службу САП.

«Під час досудового розслідування встановлено, що, працюючи виключно на державний службі, обвинувачений не міг заощадити достатньо коштів (включаючи вироблені витрати), щоб в 2015 році придбати новий автомобіль преміум класу за понад 1,4 млн гривень і зберігати готівкою 90 тис. доларів і 25 тис. євро.

Щоб уникнути декларування придбаного автомобіля і приховування реальних доходів міністра, реєстрація транспортного засобу було здійснено на рідного брата, однак користувався з початку покупки обвинувачений і його дружина», — йдеться в повідомленні.

В САП відзначають, подаючи декларації за 2015-2016 роки, міністр навмисне не задекларував право користування зазначеним автомобілем, витрати на його придбання, витрати на оренду будинку в передмісті Києва та право користування будинком і земельною ділянкою. Як встановлено детективами НАБУ, відомості у деклараціях за вказані роки відрізняються від достовірних більш ніж на 8 млн гривень.

Обвинувальний акт за ч. 3 ст. 368-2 КК України (незаконне збагачення) і ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації) спрямовано у Солом’янський районний суд міста Києва для розгляду по суті.

«>

22.02.2019
15:31
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top