Главные новости

Депутат від БПП оскаржив конкурс на голів податкової та митниці

Народний депутат Андрій Антонищак (Блок Петра Порошенка) звернувся до Окружного суду Києва з проханням зупинити конкурс з обрання голів Державної податкової служби та Державної митної служби.

Про це він заявив під час засідання комісії Національного агентства з питань держслужби (НАГС), яка розглядає результати другого етапу конкурсу

«Серед кандидатів на пост глави податкової є заступник міністра фінансів Сергій Верланов, який не має достатнього досвіду на держслужбі: він працює лише 10 місяців, хоча потрібно три роки», — заявив він.

Також, як зазначив депутат, у нього є претензія до заступника міністра економіки Максиму Нефьодову, який претендує на роботу на митниці, взагалі не маючи досвіду в цій сфері.

«Я звернувся в суд з вимогою заблокувати конкурс до розгляду справи по суті», — уточнив Антонищак.

Комісія НАГС не стала зупиняти конкурс на вимогу депутата. Як пояснив глава відомства Костянтин Ващенко, закон «Про держслужбу» вимагає від кандидатів на посади такого рівня 7 років трудового досвіду в бізнесі або держструктурах (не менше 5 з них — на керівних посадах) або три роки на держслужбі.

До другого етапу конкурсу на голів податкової та митної служб допущено 5 і 6 кандидатів відповідно. Всі успішно здали тест на знання законодавства, зараз вони вирішують ситуаційні завдання, за результатами чого визначиться перелік допущених до фінального етапу — співбесіди 23 квітня. Переможців виберуть за підсумками співбесіди.

Раніше екс-глава ГФС Роман Насиров просить Окружний адміністративний суд Києва визнати протиправним та скасувати конкурс уряду на посади голів Державної податкової та митної служб, але суд відмовив йому.

Кабмін оголосив конкурс на голів податкової та митної служб. Перший етап конкурсу на посади керівників Державної податкової служби та Державної митної служби пройшли 11 кандидатів. Їх чекають тестові завдання на знання законодавства та ситуативні рішення, а також співбесіду з серією запитань і відповідей.

До процесу перевірки та оцінювання робіт будуть допущені українські та іноземні експерти, представники бізнесу, щоб забезпечити неупередженість обрання кандидатів. Результати конкурсу будуть оголошені 23 квітня.

«>

16.04.2019
21:39
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top