Главные новости

Депутат Сторожук хоче знести корти на столичному Подолі

Працюють на столичному Подолі (вул. Межигірська, 56/63) тенісні корти, побудовані на основі договору довгострокової оренди з Київрадою відповідної проектної та дозвільної документації та внесені до Державного реєстру майнових прав, заважають деякого оточенню президента Петра Порошенка.

Як пише видання , власником кортів на Подолі є ТОВ «Дитячий ігровий комплекс» (ТОВ «ДІК»), директор якого Віктор Агафонов обраний президентом Федерації тенісу міста Києва.

«Але деяким чиновникам з незрозумілих причинамфункционирование цього об’єкта не подобається. І вони вдалися до дій, які цілком підпадають під ознаки рейдерської атаки на «ДІК». Один з таких людей —депутат Київради від «Блоку Петра Порошенка» Солідарність» Вадим Сторожук», –зазначають журналісти.

Корти на Подолі також сертифіковані Федерацією теннисаУкраины, отримали визнання як серйозний спортивний об’єкт Києва та України вцілому: на них тренуються дитячі та юнацькі секції, проводяться соревнованияразных рівнів.

Так, Сторожук подав проект рішення Київради про разрыведоговора оренди землі, де знаходяться корти. У пояснювальній записці до зазначеного проекту рішення — у пункті 2 «Цельпринятия рішення», — зокрема, йдеться: «Проект рішення розроблений з цельюинициирования розірвання договору на право тимчасового долгосрочногопользования землею на умовах оренди по вул. Межигірський 56/63… ».

«Таким чином обгрунтування виглядає так: розірвати договорпредлагается з метою розірвання договору? А в пункті 6 «Прогноз результатів»за цим проектом рішення читаємо: «У результаті прийняття проекту рішення будетобеспечено раціональне використання земельної ділянки».

До цього пункту не виникали б питання, якщо б у пояснювальній записці містилося хоча б мінімальне обґрунтування того, що зараз (на думку Сторожука) ця ділянка використовується нібито нераціонально. Але нічого подібного в тексті немає. Так з якихось причин тоді розривати договір? Схоже, що правдоискательство і правдоборство не входять в інтереси депутата Сторожук. Схоже, у нього одна мета — будь-яким способом відібрати землю у законного користувача ТОВ «ДІК». І він навіть не обтяжує себе будь-якими поясненнями та обґрунтуваннями. Як у байці «Вовк і Ягня»: «Ти винен вже тим, що хочеться мені їсти», – зазначають журналісти.

На думку Агафонова, якщо це рішення Київради будетпринято і набуде чинності цим грубо порушені статті Земельного громадянського кодексів України, Регламенту Київради, Регламенту заседанийпрофильной комісії, основних документів Департаменту організаційно-правовогообеспечения КМДА тощо. Згідно з чинним законодавством,Київрада не має права в односторонньому порядку розривати договір оренди.Такі дії передбачені або за згодою сторін, або в случаеизъятия ділянки під суспільні потреби, або на виконання судового рішення.

«Але поки жодної причини не існує. Ми не давалисогласия, суспільної потреби не існує, і немає позову в суд. Яким жеобразом Київрада може розірвати договір з користувачем, до якого за всегоды існування об’єкта вона не має претензій? Як немає їх і в обоснованиипроекта рішення авторства пана Сторожука», – зазначає Агафонов.

Журналісти з авторитетних, але анонімних джерел дізналися,що нібито рейдерську атаку на тенісні корти замовив депутат Верховної Ради,заступник голови фракції Блоку Петра Порошенка, давній друг і партнерпо бізнесу президента Ігор Кононенко. «Або ж хтось з оточення господинаКононенко замовив рейдерську атаку на його користь? А депутат Київради отпрезидентской партії «Солідарність» Вадим Сторожук та секретар КиевсоветаВладимир Прокопів є безпосередніми виконавцями цього замовлення?» –запитують журналісти.

«>

25.02.2019
18:10
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top