Главные новости

Депутат берегівської міськради Закарпаття Дорчи пред’явила прикордонникам угорський паспорт

18 лютого на пункті пропуску «Лужники» під час проходження процедури митного оформлення були виявлені порушення митного законодавства депутатом Берегівської міської ради, головою фракції «КМКС — партії угорців України» в міській раді Дорчи Кароліною Дюливной.

У повідомленні зазначається: «Порушення стосувалися порядку ввезення на територію України Кароліною Дорчи транспортного засобу на іноземній реєстрації. У ході словесної перепалки між К. Дорчи і співробітниками ГФС України, остання мотивуючи нібито правомірність ввезення ній іноземного ТЗ, повідомила митникам, що вона громадянка Угорщини і пред’явила паспорт громадянки зазначеної країни серії ВН № 653834 на ім’я Darcsi Karolina2.

«Як стало відомо 26 лютого Берегівський суд повинен розглянути адміністративний протокол складений прикордонниками. То-то, керівник найбільшої фракції у Берегівській міській раді є особа, яка заприсягнулася на вірність Угорщини. Чи може такий депутат відстоювати інтереси суспільства українського міста», — підкреслюють у виданні.

«>

25.02.2019
21:36
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top