Главные новости

Дебати Зеленського і Порошенко: В штабі шоумена розповіли про «незрозумілі речі»

У штабі кандидата в президенти України Володимира Зеленського підтверджують підписання тристоронньої угоди зі штабом чинного президента Петра Порошенка та НСК «Олімпійський» про проведення дебатів 19 квітня, але вказують на «незрозумілі речі».

«Так, підписано таку угоду на 19 квітня. В принципі, наші опоненти не заперечували з приводу 19:00. Єдине, що там починають відбуватися не зовсім зрозумілі для нас речі. Бо було визначено, де стоїть сцена, почали її монтувати. Наші колеги поїхали, повернулися і почали монтувати сцену з іншого боку. Навіщо вони це роблять – незрозуміло. Будемо сподіватися, що це просто якесь позиціонування, не пов’язане з бажанням не брати участь в дебатах», — сказав спікер з питань ходу виборчої кампанії штабу Зеленського Дмитро Разумков.

За словами спікера Зеленського, поки залишається відкритим питання і про представництво прихильників обох учасників другого туру виборів президента.

«Йдеться про те, щоб, наприклад, було 30% прихильників нашого кандидата, 30% прихильників їхнього кандидата і 40% людей, які не можуть бути прихильниками одного чи іншого кандидата. Це було б правильно, щоб не створювати «теплу ванну» кому-небудь. І це було б реальним представництвом бачення наших громадян і підтримки тих чи інших політичних сил і лідерів. Але подивимося, чи погодяться на це наші опоненти», — додав Разумков.

Спікер Зеленського вважає, що озвучена пропорція може змінюватися, але він переконаний, що повинна бути вільна квота для тих, хто прямо не підтримує жодного з кандидатів.

«Це правильно, логічно і саме в цьому і була суть відкритості дебатів», — підкреслив він.

«>

16.04.2019
19:22
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top