Главные новости

ДБР викликає на допит нардепа від «Батьківщини» Дубіля, — Луценко

Державне бюро розслідувань 28 лютого викликає на допит народного депутата з фракції «Батьківщина» Валерія Дубіля у справі про підкуп виборців.

Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко на брифінгу 27 лютого.

«Можу підтвердити, що Державне бюро розслідувань на завтра викликає на допит народного депутата Дубіля. Він, звичайно ж, не позбавлений депутатської недоторканності і може тільки за власним бажанням прийти на допит», — сказав генпрокурор.

«До Дубіля претензії є, оскільки саме він, за наявними у нас доказам, у тому числі, аудіо, записаним законним способом СБУ, координував і організовував оплату технологів, в тому числі з РФ, организовавних «сітку» для виборів, яка фінансувалася не з виборчого фонду», — додав Луценко.

За словами генпрокурора, суми фінансування обчислюються «сотнями мільйонів».

«У нас є питання до пана Дубіля, і якщо він проявить добру волю, то завтра слідчий ДБР задасть йому ці питання», — сказав Луценко.

Як повідомлялося, 21 лютого заступник голови Служби безпеки України Віктор Кононенко повідомив, що співробітники СБУ викрили «виборчу піраміду» в ряді регіонів України, яка працювала під керівництвом народного депутата України і мала на меті забезпечити конкретному кандидату перемогу на виборах. Вдалося також з’ясувати прізвище народного депутата України, який організував та контролював діяльність «виборчої піраміди». Ним виявився член партії ВО «Батьківщина» Валерій Дубіль.

«>

27.02.2019
17:18
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top