Главные новости

ЦВК сформувала склад дільничних комісій

Окружним виборчим комісіям вдалося добрати 60 тисяч членів дільничних виборчих комісій (ДВК) перед другим туром виборів президента.

Про це сказала голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук.

За її словами, найбільш гострою ця проблема була більш ніж 40 округах.

«Відсутність уявлень значної кількості кандидатур до складу ДВК, де є необхідність їх формування з поданням, стало випробуванням для багатьох окружних виборчих комісій (ОВК). Найбільш гострою ця проблема була більш ніж 40 округах. Це була інформація з закликом до наших громадян приєднатися до цього процесу. Позаду півтора дні дуже напруженої роботи. В результаті, майже всі відповідно ОВК впоралися з цим завданням», – повідомила Сліпачук.

Вона зазначила, що вперше за історію українських виборів у ДВК були за такий короткий термін добраны майже 60 тисяч осіб, поданих від ОВК.

Голова ЦВК повідомила, що станом на 15:00 вівторка в інформаційній системі Вибори була інформація про призначення на посади членів ДВК 401 тисячі 464 осіб.

«В тому числі, 195026 за поданням кандидата на пост президента Володимира Зеленського; 147020 за поданням кандидата Петра Порошенка; 59 тисяч 210 осіб за поданням голів окружних виборчих комісій… Це оперативна інформація. Вона не відображає остаточно всіх цифр, які ще обробляють», – додала глава ЦВК.

«>

17.04.2019
06:34
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top