Главные новости

ЦВК: Архівні бокси закуплять за рахунок коштів окружних виборчих комісій

У ЦВК уточнили, що до перевезення бюлетенів бокси не мають ніякого відношення

Архівні бокси для виборчих комісій, тендер на закупівлю яких був провалений раніше, будуть закуплені за рахунок коштів, виділених безпосередньо окружним комісіям. Про це повідомив заступник голови ЦВК Євген Радченко під час прес-конференції, передає 112.ua.

«Оскільки тендер не був проведений, ЦВК звернулася з листом до всіх окружним виборчим комісіям, і ці коробки в кількості дві штуки на малий і середній ділянку і три штуки на великий виборчу дільницю будуть закуплені окружною виборчою комісією за рахунок тих коштів, які виділяються безпосередньо окружної виборчої комісії на проведення виборів президента України», — повідомив він.

Радченко також уточнив, що поширені в ЗМІ дані про те, що картонні архівні бокси використовуються для доставки бюлетенів від дільничних до окружних виборчих комісій, не відповідають реальності. За його словами, архівні бокси вже після завершення підрахунку та перевезення бюлетенів упаковується така документація, як попередні списки виборців, протоколи засідань, протокольні рішення тощо, після чого бокси передаються в окружні комісії і звідти пересилаються в архів на зберігання.

«>

15.03.2019
14:04
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top