Главные новости

Цукерберг заявив про різку зміну курсу в Facebook

З Facebook йдуть два ключових топ-менеджера — Марк Цукерберг пояснив кадрові зміни переорієнтацією компанії на приватність.

Про це повідомляє The Bell.

Як з’ясувалося, Facebook залишають глава продукту Кріс Кокс і віце-президент по WhatsApp Кріс Деніелс. Поінформував про їх відхід сам Цукерберг.

Кріс Кокс пропрацював в компанії більше десяти років і займав у ній, за словами засновника, «багато ключових ролей». Він розробляв першу стрічку соцмережі, формував перші рекрутингові команди, займався продуктом і дизайном, а також був наставником для багатьох нині важливих співробітників компанії.

Кокс планував піти ще в 2016 році, але на тлі виниклих проблем вирішив допомогти з поліпшенням продуктів Facebook, написав Цукерберг. Зараз у компанії є бачення того, як повинні розвиватися її додатка, і Кокс вважав це слушним моментом для звільнення.

Кріс Деніелс був віце-президентом з WhatsApp. За час роботи в компанії він очолював команду з розвитку бізнесу, проект internet.org, завдяки якому більше 100 мільйонів людей отримали доступ до інтернету, і з літа 2018 року — WhatsApp.

Зрозуміло, догляд двох провідних керівників привів до адміністративних змін. Керівники продуктів, які підпорядковувалися Коксу, тепер підпорядковуються безпосередньо Цукербергу, а директор з маркетингу підпорядковується Шеріл Сендберг, виконавчому директору Facebook.

WhatsApp очолить керівник програми Facebook Уїлл Кэткарт, а додатком Facebook займеться Фіджі Симо, яка до цього працювала над відео і рекламою там же.

«>

15.03.2019
13:38
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top