Главные новости

Чим Maruv гірше Порошенко?

Ви будете сміятися, але Maruv зняли з Євробачення. Тепер відразу надсилайте дует Кирленко-Турчинова з хітом «Томос». Навіть тут обісралися. Комсомольські талант не проп’єш!

Такі неприємні оцінки висловив політолог Юрій Романенко.

Взагалі, моя пропозиція така, щоб не було крамоли, постановити указом президента, що Гринджоли десять років представляють Україну на конкурсі фріків. І буде стабільність і ніякого суспільного розколу.

Найголовніше, що є шанс виграти Євробачення і при такому розкладі. Тому що на 5 або 6-й рік там вирішать, що краще дати перше місце, щоб вона припинила тортури «Разом нас багато».

Громадяни українці, беріть участь у конкурсах, але пам’ятайте, що якщо ваш вибір не збігається з політикою партії, то ви просто платите гроші пройдисвітам. Втім, це стосується будь-якої сфери в нашій державі.

Вимога не гастролювати в Росії до співакам здійснимо, коли цукерки «Рошен» не продаватимуть там же, коли Україна перестане купувати вугілля з Росії, нафтопродукти, якими заправляють свої авто всі ті, хто кричить про заборону концертів в Росії.

Адже виходить подвійна мораль, коли одні повинні нести витрати, а інші як ні в чому не бувало використовують російський бензин і солярку, не гребують користуватися електрикою, що генерується з російського ядерного палива, вугілля, обігріватися російським газом під виглядом європейського.

Весь цей срач відбувається саме з-за того, що подвійна мораль пронизує все суспільство.

Тому що еліта суспільства не може назвати чорне білим, а біле чорним, тому що вона вся сама наскрізь плямиста.

Тому товариство не має чітких орієнтирів. І веде себе відповідним чином.

Бо все відносно. Все купується і все продається.

І Maruv відрізняється від Петра Порошенка і Ко лише тим, що у неї немає тієї даху і ресурсу, щоб прикрити свої маленькі гешефти.

І не дивно, що значна частина суспільства не бачить в цьому проблеми.

****

Тільки що Юрій Романенко додав у Фейсбуці ще такий текст на цю ж тему:

Мораль в умовах гібридної боротьби з агресором

Купувати запчастини для бронетехніки в Росії — морально. З очевидних причин.

Купувати паливо у Медведчука — морально. Без палива бронетехніка не поїде.

Купувати газ і вугілля в Росії — морально, тому що не буде електроенергії, а без неї у армії не буде нічого.

Продавати в Росію — морально, тому що це надходження в бюджет, а бюджет це і є ресурси для армії, для боротьби з агресором. Як бачите, всі дії виправдані мораллю і боротьбою з агресором.

Якщо держава не може чітко визначити, що є морально, а що не морально і чому, і чітко слідувати цим курсом, то ми отримуємо ось те, що сьогодні маємо. Тому що за фактом все можна пояснити тезою «Все для фронту, все для перемоги». Навіть Медведчук в цьому випадку стає важливим фактором боротьби з Росією, адже його паливо рухає наші танки.

Ось і виходить, що у нас куди не ткни, то всі морально, всі моралісти, а по факту ми по вуха у дермі…

«>

26.02.2019
11:16
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top