Главные новости

Чернівецького прикордонника-контрабандиста, який давав хабара керівництву, виправдали в суді

У Чернівцях суд виправдав першого заступника начальника відділу прикордонної служби «Ділове», якого підозрювали в потуранні контрабанді сигарет з України в Румунію.

Про це редакція 368.media дізналася з вироку Шевченківського райсуду Чернівців.

У 2015 році під час виконання своїх службових обов’язків, тоді ще на посаді начальника відділу прикордонної служби «Черепковка» вирішив постійно надавати допомогу контрабандистам. Правоохоронець надавав їм інформацію про розташування прикордонних загонів. Це дозволяло їм провозити сигарети без проблем.

Прикордонник точно знав, що оперативно-розшукову діяльність на ділянці очолюваного ним відділу прикордонної служби «Черепковка», проводять і його колеги. У зв’язку з цим офіцер вирішив давати хабарі, зокрема, заступнику начальника оперативно-розшукового відділу Чернівецького прикордонного загону та заступнику начальника прикордонного загону — начальника оперативно-розшукового відділу Чернівецького прикордонного загону, щоб ті «не помічали» порушень.

Спочатку прикордонник передав підполковниках 150 євро хабара, щоб вони закрили очі на порушення закону. Потім фігурант нібито передав підполковниках ще 4,2 тис. євро.

Органом досудового слідства кваліфікували дії чиновника за ч. 3 ст. 369 КК. Обвинувачений свою провину не визнав.

Разом з тим, суд вважає, що слід визнати недопустимими доказами всі відомості по справі, отримані в результаті проведення оперативно-технічних заходів і негласних слідчих дій. Нібито жодне з перевірених судом доказів не підтверджує участі митника у вчиненні інкримінованого йому злочину.

Суддя Шевченківського райсуду Чернівців вважав, що вина не фігуранта у справі не доведено і визнав обвинуваченого винним.

«>

26.02.2019
07:11
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top