Главные новости

«Це моє особисте життя!» Загремевший у секс-скандал військовий ВСУ різко відреагував

Спікер оперативного командування групи «Захід» Анатолій Прошин, розмістив рекламу рекрутингу в армію з сексуальним підтекстом, стверджує, що нікого не хотів образити.

«Скажіть, у мене є своє особисте життя? Це на моїй особистій сторінці. Це фотосесія моделей, яка ніякого відношення до дівчат з ВСУ не має. Це моє особисте життя, це на моїй особистій сторінці, я поставив це 3 лютого, у свій вихідний день. Можу я щось там виставити так, щоб в моєму житті не копалися? Це не має нічого спільного зі Збройними силами України», – заявив OBOZREVATEL Прошин.

Що стосується фото з дівчиною у формі зразка СРСР в пілотці і з червоною зіркою, то спікер запевняє, що це хтось його так привітав з 23 лютого. «Я не знаю, як вона там опинилася, це хтось мене так з 23 лютого привітав. Зараз цієї фотографії там немає. Сам дивлюся і розбираюся з цією нісенітницею», – говорить Прошин.

Фото дівчини з зіркою вже зникло з сторінці спікера групи «Захід»

Facebook Ольги Решетилової

Також військовий обурився, що став об’єктом критики: «Чому ви мене про це питаєте? Я просто для себе розмістив фотографії. Зараз мене обзивають різними красивими епітетами, нехай це залишиться на їх совісті, у кожного своя думка».

Facebook Анатолія Прошина

«>

25.02.2019
09:33
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top