Главные новости

Буллінг і синці в одеській школі раннього розвитку дітей за неготовність до йоги вчитель тягав за вуха

В одеській школі раннього розвитку учитель оттаскал дитину за вуха, коли той відмовився займатися йогою.

Про це повідомила Akay Cansu.

«Добрий вечір, хочу застерегти всіх батьків, які захочуть віддати своїх дітей в школу раннього розвитку «Мрія Скул», яка знаходитися в Кадоре на Архітекторській!!!!! Після занять забирала дитину зі школи,якого заздалегідь мені вивели в коридор вже одягненого в шапці і куртці,пізніше зрозуміла чому. В машині було жарко і я зняла шапку і побачила у дитини повністю синє вушко,перша реакція — у дітей було малювання і він забруднився фарбою,почавши відтирати рукою прийшла в жах від того, що це синці, на жаль і мою шоку друге вухо було такого ж кольору!!Виявляється, на уроці йоги хто не хотів займатися їх чекало ось таке покарання!!!! Батьки будьте пильні і не попадіться на мою вудку, я думала що це дорога ,престижна школа і навіть в кошмарному сні не могла таке припустити!!!!!Керівництво школи з піною у рота намагається довести мені що це масаж вух(((((А значить вони підтримують цю тактику виховання!!!В цей день з моєю дитиною постраждало ще два,а до цього за два тижні ще одна дитина», — написала вона.

Читачі її посади рекомендували не чекати продовження знущань над дитиною, а подавати позов до суду і влаштувати вчителю такий же «масаж вух».

Лілія Вогняна : «Сам дитина говорить? У мене дочка відразу коли я тільки входжу в клас починає все розповідати хто і чому її образив і що вчитель її сварив. Розбираюся відразу і на місці. Що сталося і чому так сталося».

Олена Писенко: «Зробіть педагог такий же масаж вушок!».

Антоніна Козак: «Однозначно в суд, об’єднуйтеся з іншими батьками і колективний позов».

Yana Abrameytseva: «Вибачте, просто уточню: мені здається, чи це одна і та ж фотографія? ліве вухо і там і там?».

Akay Cansu Yana Abrameytseva немає на те більше синців ніж на цьому(((».

Тетяна Ковальська Взагалі-то в таких випадках не посаду в інтернеті писати треба, а заяву в поліцію

Akay Cansu Тетяна Ковальська: «природно будемо писати і не тільки в поліцію!!!».

Lipska Nataliya: «І побої заїхати зняти терміново в травмпункт!!!».

Tatiana Cheban: «Нам так 174 садку синові залишали синці … і все вигороджують один одного …дитина не вівся на крики вихователя і сховався під стіл … а та орала і потім за вуха його тягала з під столу …».

Akay Cansu Tatiana Cheban: «а у нас так налаштовувала дітей на заняття йогою(((«».

Tatiana Cheban: «Так багато батьків вважають це нормою .. ой ну потягали за вуха і … нічого з ним не буде … це менталітет у людей такий … не кожен бачить тут приниження і насильство …».

Антоніна Козак: «Який кошмар, вони навіть не усвідомлюють, що виховний процес не передбачає ніякого як фізичного впливу, так і природно морального насильства».

«>

24.02.2019
14:12
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top