Главные новости

Блок Петра Порошенка шантажує міністра МВС, – Антон Геращенко

Міністр МВС Арсен Аваков не має наміру вибачатися за заяви про підкуп виборців представниками партії «Блок Петра Порошенка».

Про це сказав народний депутат від «Народного фронту» Антон Геращенко сьогодні в кулуарах парламенту, – передаеткорреспондент «Острова».

«Я вважаю шантажем з боку фракції «Блок Петра Порошенко» міністра внутрішніх справ і спробою зробити так, щоб він перестав займатися боротьбою з підкупом виборців. Питання, а хто є замовником підкупу виборців, якщо ціла фракція імені президента заявляє, що їй не подобається робота міністра, який заявляє, що з боку деяких кандидатів є організація системи підкупу? Міністр не буде ні перед ким вибачатися», – сказав він.

За його словами, саме представники фракції БПП повинні вибачитися перед міністром МВС Арсеном Аваковим.

Раніше голова фракції «БПП» Артур Герасимов заявив, що президентська фракція буде ігнорувати голосування в Раді, поки міністр МВС Арсен Аваков не вибачиться за заяви про підкуп виборців представниками партії президента.

«Днями було оприлюднено низку заяв міністра МВС щодо того, що нібито представники нашої фракції причетні до купівлі голосів… Поки не будуть спростовані ці політично ангажовані заяви або не будуть надані докази, наша фракція завтра не буде голосувати ні за один питання, крім всіх законопроектів, що стосуються сфери національної безпеки і оборони», – заявив Герасимов в понеділок.

У той же час нардеп від «Народного фронту» Антон Геращенко заявив, що «Блок Петра Порошенко» має намір бойкотувати голосування у Верховній Раді, щоб не голосувати за закон авторства міністра МВС Арсена Авакова про посилення відповідальності за підкуп виборців.

«>

26.02.2019
15:54
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top