Новини Корупції

BitMEX уточнила фактори обмеження доступу до платформи в новій редакції правил


Крипто-деривативні біржа BitMEX переробила правила використання свого сервісу, додавши і уточнивши деякі пункти, що стосуються, зокрема, комісій, інтелектуальної власності, наслідків здійснення дій на платформі і доступу до неї з певних регіонів. Розмір секції зріс з 2 800 слів до 5 000. Нова редакція правил набирає чинності 6 березня.

Уваги заслуговує пункт, що стосується прав батьківської компанії BitMEX HDR на «будь-яку роботу, вироблену з матеріалів користувача». Раніше BitMEX заявляла, що може використовувати такі дані, коли вважатиме це за необхідне. Тепер же формулювання звучить так: «Подібна похідна робота може використовуватися в будь-яких цілях, комерційних і інших». Таким чином, BitMEX уточнює, що може не тільки аналізувати або керувати даними торгів, але і продавати їх.

Посилення обстановки в криптовалютном секторі, викликане тиском американських регуляторів, по всій видимості, змусило компанію серйозніше поставитися до питання відбору користувачів, яких вона допускає на свою платформу. Хоча BitMEX і наполягає на тому, що обмежила доступ трейдерам з США ще в 2015 році, заяви самих американських користувачів свідчать про зворотне.

Одним з найбільш гучних інцидентів у цьому контексті стала блокування популярного трейдера Тони Вейса в листопаді 2018 року, який разом з аккаунтом втратив більше 900 рефералів. Вейс намагався напирати на те, що він є громадянином США, проте його статус як резидента, як це було зазначено в правилах BitMEX, сумнівний, оскільки на батьківщині він проводить близько 30 днів в році.

BitMEX врахувала зауваження Вейса в новій редакції правил, яка тепер забороняє торгувати на біржі і резидентам, і громадянам окремих юрисдикцій. Крім США до них відносяться Квебек, Крим, Куба, Іран, Сирія, Північна Корея та Судан.

Біржа окремо не згадує заборона на використання VPN-сервісів, але, як і раніше, «залишає за собою право негайно закрити будь рахунок і ліквідувати всі відкриті позиції, якщо вирішить, що учасник торгів надав неправдиву інформацію про своє місцезнаходження або місце проживання». У цей розділ також була внесена інформація про неприпустимість використання неправдивої інформації про громадянство.

Джерело: «https://ttrcoin.com/bitmex-utochnila-faktory-ogranicheniya-dostupa-k-platforme-v-novoy-redakcii-pravil.6284/»

Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top