Главные новости

BIHUS.info потроллілі подружжя Луценко. Соцмережі підтримали

На сторінці BIHUS.info у Facebook з’явився пост про те, що представник президента у Верховній Раді, нардеп Ірина Луценко та її чоловік, генеральний прокурор Юрій Луценко мають кардинально різні думки з приводу скандалу з поставками російських деталей для української армії.

Співробітники видання зробили колаж з двох новин. У першій – заява Ірини Луценко про те, що Укроборонпром буде судитися з авторами розслідування. У другій новини сайту ІНФОРМАТОР мова йде про те, що Юрій Луценко підтвердив інформацію журналістів з приводу «відкатів» на держпідприємстві.

Автори поста нарікають на нерозуміння в родині Луценка. Користувачі мережі неоднозначно поставилися до такого витраті думок подружжя.

З професійної точки зору обидва як-би вчинили правильно. Адже справа Ірини, як представника президента в парламенті, його захищати, і так би мовити «гнути лінію партії». У свою чергу Юрій, як генпрокурор, повинен бути об’єктивним, тому і підтвердив факт «відкатів» в Укроборонпромі.

Однак думки читачів з цього питання розійшлися.

         

Незважаючи на розбіжність думок, в цілому користувачі сприйняли «нестиковку» негативно, нагадавши про те, що дружини Луценка – куми Порошенко, і нібито самі мають до відкатів на держпідприємствах пряме відношення. Деякі навіть пишуть, що погані відносини між подружжям і «так розвалюються сім’ї».

«>

28.02.2019
15:14
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top