Главные новости

Бігус: Після нашого розслідування Тимошенко першої покричала про імпічмент, але вона у нас через тиждень окремо вихопить люлей, не перемикайтеся

Привіт. Ми провели добу після розслідування, нічого особливо не коментуючи (текст робили і всю постэфирку).

За цей час ледь не спалили будинок Гладковського (офіційно засуджую), збираються спалити «Укроборонпром» (фальстарт, хлопці, ви ще не бачили продовження, потім знову будете їхати). Тимошенко перша встигла добігти до трибуни Ради і покричати про імпічмент (ця мерзота у нас через тиждень окремо вихопить люлей, не перемикайтеся).

Зрозуміло, купа питань, конспірології, версій. Час і мені висловитися. Основне:

Це не розслідування про контрабанду. І ми чітко артикулювали цю думку в сюжеті. Власне, пацани і не були контрабандистами. Ніхто з них не трусився у вантажівках по полях. Ніхто не ризикував поїздками за поребрик. Вони купували вже в Україні у контрабандистів, добазаривались за відкат з «Укроборонпромом», завдяки цьому множили ціну «на 2, а потім на 2,5» і смоктали бабло. Це три рази повторюється у сюжеті. Немає ніякого «вони героїчно тягнули контрабанду для армії, можуть і поворовать». Вони купували у тих, хто тягнув, і накручували ціну в рази. Всі. А хер знає, як це ще чіткіше сказати.

1. Це перші дві серії з чотирьох. Дуже багато відповідей буде далі. Але! Я натурально щасливий, що ми розбили на всі серії, і всі висловлюються вже зараз. Ми вибрали серіальний формат від безвиході: дуже складно втиснути в телеефір півтори години відразу. Та й підготувати таке кіно – та ще задачка. Але тепер буду говорити, що це моя геніальна задумка.

2. Це перші дві серії з чотирьох. Наступна, третя, присвячена корупції топів в «Укроборонпромі». І я був впевнений, що саме вона стане ударної. Перші дві нуднуваті. Остання – про те, як хлопці ховали свої кримінальні справи. І вона… особлива.

3. В основі цього розслідування лежить інша, теж Лесино (журналістки Лесі Іванової. – «ГОРДОН»), від 2017 року. Факти з нього в узагальненому вигляді згадуються і в цьому розслідуванні. Тоді ніякої листування не було. А фінансова звітність фіктивних компаній, документація з заводів про говнокачество та інше – вже були. Листування лише перетворює корупцію цих пацанів в яскраві цитати і додає нам трохи фігурантів.

В наступному пості будуть найпопулярніші питання-накиди і відповіді на них. Питання та гіпотези можете писати і тут в коментарях. Я думаю, нічого нового після вчора не додасте, але раптом.

Денис Бігус

«>

27.02.2019
16:53
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top