Главные новости

«Батьківщина» вимагає створити парламентську слідчу комісію з розслідування розкрадання в оборонному комплексі

Фракція «Батьківщини» буде вимагати створення парламентської слідчої комісії з розслідування фактів розкрадання в оборонному комплексі, до яких може бути причетне оточення президента.

Про це лідер політсили Юлія Тимошенко заявила з трибуни парламенту.

Фракція домагатиметься під час завтрашнього засідання.

Тимошенко висловила жаль, що слідчу комісію не вдалося створити сьогодні.

Факти, оприлюднені журналістами, вона назвала жахливими і антидержавними.

У кулуарах парламенту Тимошенко повідомила журналістам, що збір підписів під постановою про створення ТСК триває. Серед інших, постанову підписали і депутати від БПП – Заліщук і Чумак. Також його підписала віце-спікер Оксана Сыроид

«Ми могли б вже вносити цю постанову, але ми хочемо почекати рішення від «Народного фронту» і групи Відродження. Ми сподіваємося, що така постанова буде, щоб внести його від усіх фракцій, за винятком президентської», — зазначила вона.

Тимошенко сказала, що «Батьківщина» буде наполягати на тому, щоб завтра це питання розглянули першим. І вона нагадала, що для створення ВСТ треба 150 голосів, а не 226.

«Це означає, що якщо Парубій завтра не порушить процедуру і поставить на голосування ТСК, то вона однозначно буде створена. 150 голосів набереться. Залежить все це буде від волі однієї людини – спікера Парубія», — зазначила вона.

«>

27.02.2019
13:43
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top