Главные новости

Аваков заявив, що проти нього готуються провокації

Міністр стверджує, що йому можуть перерахувати гроші нібито за прикриття порушень одного з кандидатів

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що проти нього готується ряд провокацій для того, щоб дискредитувати роботу поліції під час виборів-2019. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення в Facebook Авакова.

Глава МВС розповів, що за «сценарієм» на його рахунку в Україні чи Італії з незрозумілих джерел має «впасти» значна сума грошей в іноземній валюті — нібито за «оплату послуг МВС по прикриттю фальсифікації та підкупу виборців на користь певного кандидата». Він також зазначив, що гроші можуть бути російського походження.

«Коли такого роду провокації виходять від країни-агресора, я розумію. Але коли такі плетуться інтриги проти тебе у власній країні — це прийняти непросто. Однак, я припускав, що щось подібне може трапитися. І намагався бути до цього готовий. І готовий», — написав Аваков.

Також він підкреслив, що не піде на компроміси і не буде укладати таємних домовленостей ні з одним з кандидатів у президенти.

«На 54-й день виборчої кампанії в МВС і Національну поліцію надійшло 1741 повідомлення про порушення. Всі без винятку отримали реакцію від правоохоронців. 77 кримінальних проваджень, 401 адміністративний протокол. Статистика по фігурантам звернень така: БПП — 420, Батьківщина — 337, Самопоміч — 159, Громадянская позиція — 124, Радикальна партія — 117», — додав Аваков.

«>

22.02.2019
20:59
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top