Главные новости

Апеляційний суд відхилив позов Коломойського до ПриватБанку

Київський апеляційний суд відхилив позов Ігоря Коломойського до ПриватБанку та інших осіб про приниження його честі, гідності та ділової репутації.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на прес-службу Нацбанку України, який виступав одним з відповідачів за позовом.

Таким чином, апеляційний суд своїм рішенням від 25 лютого підтвердив рішення першої інстанції про відсутність підстав для розгляду покличу.

Повідомляється, що Коломойський в кінці 2017 року подавши позов до Печерського райсуду Києва проти ПриватБанку, НБУ та інших відповідачів. Він зажадав визнати недостовірною, і такого, що принижує його честь, гідність і ділову репутацію, заяву екс-глави ПриватБанку Олександра Шлапака на прес-конференції про те, що «всі 36 кредитів були підписані колишнім главою правління (на той момент Олександр Дубілет – ред.) з перевищенням повноважень».

Мова йде про кредити 36 компаніям на 133 мільярди гривень, які були видані в жовтні-листопаді 2016 року і за рахунок яких були погашені кредити 193 інших позичальників ПриватБанку, більше половини яких малі ставку 12-12,5% річних з прив’язана язкою до курсу долара і реальні застави.

Печерський районний суд Києва за підсумками засідання 16 жовтня 2018 року визнав позов таким, що носити штучний характер і залишив його без розгляду.

При цьому суд розцінив дії представників позивача під час проведення підготовчого засідання такими, що спрямовані на затягування і перешкоджання розгляду справи.

«>

27.02.2019
14:43
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top