Главные новости

Anna Maria заявили, що вибрали б мати, отримала медаль «За повернення Криму», а не «Євробачення»

Учасниці дуету Anna Maria Ганна та Марія Опанасюк повідомили 23 лютого у фіналі національного відбору на «Євробачення 2019», що батьки, які представляють окупаційна влада Криму, для них важливіше конкурсу.

Ведучий нацвідбору Сергій Притула відзначив, що після питання «Чий Крим?» їм доведеться вибирати, на чиєму кар’єрі «ставити хрест» – матері, яка є «віце-прем’єром уряду» окупованого півострова і має медаль «За повернення Криму», або кар’єрі Anna Maria в Україні.

«Кажуть, що Україна прямує в Європу, а ми себе в цей час відчули, як в 30-ті роки Радянського Союзу, де нас просто змушують відмовитися від наших батьків. Насправді, ми свій вибір зробили давно, батьки зробили свій. І ми на нього вплинути не можемо, але це все одно наші батьки, яких ми любимо і поважаємо. Насправді, якщо б постало питання: вибрати конкурс або батьків – як і будь-яка нормальна людина, ми б вибрали батьків», – сказали виконавиці.

Сестри Опанасюк в інтерв’ю Роману Скрыпину на каналі ATR відмовилися говорити, що Крим – українська територія, анексована Росією.

Опанасюк народилися в 1988 році в Сімферополі. Їх батько при окупаційної влади був суддею, він пішов у відставку.

«Радіо Свобода» зазначає, що батьки виконавиць – впливові у Криму чиновники, після анексії півострова вони перейшли на службу до окупаційній владі. Мати співачок Лариса Опанасюк працює в підконтрольному уряді РФ Сергія Аксьонова, а отець Олександр Опанасюк був суддею в «Верховному суді Криму», в 2016 році пішов у почесну відставку. Щодо Олександра Опанасюка в Україні відкрито кримінальне провадження за статтею «державна зрада», він знаходиться в розшуку.

Сестри, на відміну від батьків, підтримали Революцію гідності, в грудні 2013 року вони виступали перед мітингувальниками. Тоді їх мати заявила журналістам сайту «Крим.Коментарі», що «Анна і Марія дорослі, живуть окремо», тому вона не нав’язує їм політичні інтереси. «Але у мене, як у члена Партії регіонів, природно, свою думку щодо того, що відбувається в Україні», – сказала Лариса Опанасюк. Самі співачки в 2014 році заявили, що «відбувається на Майдані – це історія і гордість нашого народу». «Наші нові пісні в основному українською мовою. Ми кримчанки, і, «чий би зараз не був Крим», ми залишаємося українками!» – підкреслили виконавиці.

«>

23.02.2019
21:56
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top