Главные новости

«1+1» подав позов до Порошенка

ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1″» подала позов у Печерський районний суд міста Києва до чинного глави держави Петру Порошенку, а також до Видавничого дому «Медіа-ДК» (видання «Новий час»). Медіагрупа вимагає спростувати недостовірну інформацію та відшкодувати моральну шкоду.

Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

Так, студія просить суд визнати недостовірними деякі заяви Петра Порошенка після інтерв’ю в ефірі «Радіо НВ» 10 квітня. Крім того, суд просять забезпечити спростування даних заяв протягом тижня з дня набрання судового рішення законної сили.

Також медіагрупа просить суд призначити компенсацію за моральну шкоду в розмірі 1 мільйон грн, які просять стягнути з президента. Дані кошти компанія має намір відправити у фонд «Повернися живим».

Медіагрупа вважає, що подібні заяви створюють у людей неправдиве уявлення, що робота каналу носить негативний, необ’єктивний і упереджений характер і, імовірно, пов’язана з порушеннями закону, так як на канал, за словами глави держави, робить вплив і тиск власник, який «оголосив війну державі».

Також у компанії вважають, що дані заяви мають негативний вплив на ділову репутацію каналу.

«>

16.04.2019
18:57
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top